خبر فوری
This content is not available in your region

اوباما در کارزار انتخابات میان دوره ای

نظرها
اوباما در کارزار انتخابات میان دوره ای
اندازه متن Aa Aa

باراک اوباما کارزار انتخاباتی فشرده ای را برای پیروزی در انتخابات میان دوره ای کنگره آمریگا که روز دوم نوامبر برگزار می شود آغاز کرده است.

او امروز در فلوریدا که صحنه اصلی نبرد و در انتخابات از موقعیت کلیدی در برخوردار است به سخنرانی پرداخت.

باراک اوباما خطاب به هواداران خود گفت که رقیب انتخاباتی روی فراموشی و سرخوردگی مردم حساب باز کرده است. آنها می خواهند که جوانان، سیاه پوستان و طبقه متوسط در خانه ها بمانند.

دمکرات ها بیم آن دارند که آرای زیادی را به دست راستی ترین گرایش جمهوری خواهان موسوم به “تی-پارتی” که سارا پیلین نامزد انتخابات 2008 در راس آنست، ببازند.

حزب دمکرات آمریکا تحت رهبری باراک اوباما در انتخابات 2008 از بیزاری مردم نسبت به سیاست های جرج بوش بهره بسیار برد. عاملی که جای آن در کازار انتخاباتی کنونی خالی است.

سارا پیلین که امیدوار است آرای طبقه متوسط را از آن جمهوری خواهان کند، در کارزار انتخاباتی میان دوره ای به هوادارانش وعده تغییرات سیاسی و باز گشت آمریکا به شکوفایی اقتصادی را داد.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.