خبر فوری
This content is not available in your region

شهروندان یونان و انتخابات محلی

نظرها
شهروندان یونان و انتخابات محلی
اندازه متن Aa Aa

انتخابات محلی یونان، نظر چند گانه مردم نسبت به دولت و بحران اقتصادی این کشور را، مشخص تر می کند. شهروندان یونان با انتظارات متفاوتی در این انتخابات شرکت کرده اند.
 
آنجلو سوفیانو پلوس، یک رای دهنده می گوید: “من با این قصد رای دادم که به دولت نشان دهم که با اقداماتش مخالفم.”
 
 آنا هوم میکر، شهروند دیگر می گوید: “باور من بر اینست که ما باید به دولت رای اعتماد بدهیم. این دولت برای ما سخت تلاش می کند. آنها ما را فریب نمی دهند بلکه دارند برای ما کار می کنند. من می بینم که وضع دشواری داریم و ما باید برای اقتصاد کشور کاری بکنیم. ما باید کاری انجام بدهیم.”
 
اما ماریا یک شهروند آتن، در مورد تلقی اشتباهی که از این انتخابات ایجاد شده می گوید: “مردم به قدری از همه احزاب سیاسی خشمگین هستند که این مسئله برایشان در درجه اول اهمیت قرار گرفته است. در صورتی که نباید اینطور باشد. این انتخابات باید برای هر شهروند مجالی باشد تا در باره وضعیت محل خودش و آنچه در همسایگی اش می گذرد تصمیم بگیرد. اما متاسفانه این انتخابات ابعاد دیگری پیدا کرده است.”

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.