خبر فوری
This content is not available in your region

تلاش برای نجات معدنچیان در نیوزلند

نظرها
تلاش برای نجات معدنچیان در نیوزلند
اندازه متن Aa Aa

با گذشت یک روز از انفجار در معدن ذغال سنگ پایک ریور در شمال نیوزلند نیروهای امداد همچنان به دنبال راهی برای ورود به معدن هستند.

نیروهای امداد حاضر در منطقه اعلام کرده اند تا زمانی که درباره بی خطر بودن گازهای معلق موجود در معدن مطمئن نشده ایم نمی توانیم اقدامی جدی برای خروج 29 معدنچی گرفتار در این معدن انجام دهیم.آنها اعلام کرده اند تا بعداز ظهر شنبه نیز به آزمایشهای خود درباره گازهای معلق ادامه خواهند داد.

خانواده های این معدنچیان از بابت بی خبری از وضعیت اعضای خانواده خود بسیار نگرانند و در نزدیکی معدن جمع شده اند تا ببینند نتیجه جستجوی تیم نجات به کجا

می رسد و سرنوشت عزیزانشان چه می شود.

پدر یکی از معدنچیان می گوید:“مثل همیشه فقط بحث می کنند و هیچ اقدام عملی جدی انجام نمی دهند.به جای اینکه تلاش کنند تا راه حلی پیداکنند، فقط حرف می زنند.”

یکی دیگر از افراد خانواده این معدنچیان می گوید:“ما فقط می خواهیم آنها به خانه هایشان برگردند، آنها پدران،برادران و عزیزان ما هستند.”

معدن ذغال سنگ پایک ریور که در 50 کیلومتری شمال شهر گری موث قرارگرفته، صبح روز جمعه با وقوع یک انفجار مسدود شده و تاکنون از حال معدنچیان گرفتار در آن خبری در دست نیست.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.