خبر فوری
This content is not available in your region

فروشندگان آلمانی ازفروش کریسمس خود راضی اند

فروشندگان آلمانی ازفروش کریسمس خود راضی اند
اندازه متن Aa Aa

پس از هفته های پر رونق بازار خرید کریسمس در آلمان، شاید بتوان از هفته جاری به عنوان دومین هفته پر مراجعه به فروشگاهها یاد کرد.

هفته ای که در آن آلمانی ها با کارتهای هدایایی که از نزدیکان خود دریافت کرده اند به فروشگاهها می روند تا کالای مورد نیاز خود را انتخاب و خریداری کنند.البته برخی هم برای تعویض هدیه خود مراجعه می کنند.

یک مشتری که برای تعویض هدیه مراجعه کرده است می گوید:من برای پدر بزرگم هدیه خریدم اما او هدیه را دوست نداشت. حالا آمده ام که تعویض کنم و کارت هدیه برایش بگیرم.

اتحادیه های فروشندگان آلمانی از میزان فروش خود در این فصل راضی به نظر می رسند. بر اساس بر آوردهای اولیه میزان فروش آنها در این دوره 2.5 درصد بیشتر از سال قبل بود و به حدود 80 میلیارد یورو رسید.

کایی فلاک ، از انجمن فروشندگان آلمان می گوید: ما کاملا به سال2011 خوش بین هستیم.از یک سوعملکرد بازار سرمایه مثبت است، و از سوی دیگر اوضاع کلی کسب و کار خوب است . فروشندگان و خریداران هر دو خوشنودند.

با وجود فروش خوب، فروشندگان همچنان از برف و سرما و مشکلات حمل و نقل که بر میزان جذب مشتری آنها تاثیر گذار بود، گله دارند.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.