وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.
خبر فوری

موزه های معروف دنیا ، فقط با یک کلیک

موزه های معروف دنیا ، فقط با یک کلیک
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

اگردوست دارید به گالری ها و نمایشگاه های هنری بروید اما وقت یا امکانش را ندارید ، یک راه ساده ترهم هست. وب سایت هنری گوگل یا گوگل آرت پروجکت.

موتو رجستجوگر گوگل ، خدمات جدیدی در اختیار کابران قرار داده است.

از این به بعد با گوگل می توانید در دنیای هنر هم جستجو کنید و از17نمایشگاه معتبر دنیا با با زاویه دید 360 درجه دیدن کنید.

گوگل با استفاده از دوربین بسیار مجهزی که تا به حال برای تصویر برداری از شهر ها بکار می رفته، از آثار هنری و تابلو های نقاشی این موزه ها، تصاویری با وضوح بسیار بالا تهیه و به این گالری می فرستد. تکنیسین ها با صرف 18 ماه وب سایتی ایجاد کرده اند ، که مثل موسیقی و ویدیو، هنر را هم در دسترس همگان قرار دهند.

روز سه شنبه و در موزه تیت بریتانیا در شهر لندن این خدمات گوگل رسما اففتاح شد. این وب سایت در حقیقت یک قدام بزرک فرهنگی است ، یک موزه آن لاین، که بازدید از 385 تاق از 17 موزه بزرگ دنیا مثل موزه متروپولیتن نیویورک ، تیت بریتانیا و یوفیتزی فلورانس است تنها نمونه ای از آن است.