خبر فوری
This content is not available in your region

درگیری شدید پلیس با معترضان به برلوسکونی

درگیری شدید پلیس با معترضان به برلوسکونی
اندازه متن Aa Aa

در اعتراض به رسوایی روابط سیلویو برلوسکونی نخست وزیر ایتالیا با دختران جوان، هزاران نفر در مقابل ویلای او در حومه شهر میلان تجمع کردند و خواهان استعفای او شدند.

به گزارش برخی روزنامه های ایتالیا در این تظاهرات درگیری شدیدی بین معترضان و پلیس رخ داد، بویژه زمانی که گروهی از تظاهر کنندگان قصد نزدیک شدن به ویلای برلوسکونی را داشتند.

یک زن تظاهر کننده می گوید: “او مایه شرم و سرافکندگی ماست. فکر می کنم بهتر است استعفا دهد. او چهره و شخصیت زنان را تخریب و نابود می کند. برای همین فکر می کنم او باید قطعا از مقام نخست وزیری کنار برود.”

و یک زن معترض دیگر: “ظاهرا ما باید قبول کنیم که خطر برلوسکونی برای کشور به خاطر رسوایی های حاصل از ارتکاب فحشا و روابط جنسی اوست و نه خطراتی در عرصه سیاست. اما به هر حال در شرایط کنونی صرف نظر از اینکه منشا خطر کجاست، او باید برود زیرا دارد ایتالیا را به ورطه سقوط می کشاند.”

تظاهر کنندگان پلاکاردهایی با مضامین طنزآمیز نسبت به رسوایی های جنسی برلوسکونی با خود حمل می کردند.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.