خبر فوری
This content is not available in your region

آلبوم بلوز هیولاری به بازار آمد

نظرها
آلبوم بلوز هیولاری به بازار آمد
اندازه متن Aa Aa

هیو لاری، بازیگر انگلیسی است که به سبک بلوز یا غمگنانه می خواند. هم می خواند و هم پیانو و گیتار مینوازد.

هیو لاری برای بازی در سریال آمریکایی دکتر هاوس بالاترین دستمزد را بین بازیگران تلویزیونی دارد.

او می گوید: “از بچگی ، احساس میکردم می دانستم این سبک بلوز برای من است. یادم است اولین بار که یک ترانه بلوز از رادیو شنیدم به برادرم گفتم این چیه؟ انگار می دانستم. چیزی در آن بود که مو بر بدنم راست می کرد. دوباره گفتم این چیه؟

فقط می توانم این را بگویم از وقتی که بچه بودم بلوز بیشتر از هر چیز دیگری روی من تاثیر داشته …چطور بگویم ..من را منقلب می کند.”

آلبوم، به سبک بلوز نیو اورلئان است. در بخش قدیمی فرانسوی شهرنیو اورلئان و لوس آنجلس فیلمبرداری شده است. هنرمندانی مانند تام جونز و ایرما توماس که ملکه نبو اورلیان است و دکتر جان در این آلبوم همکاری دارند.

هیو لاری می گوید: “در طول سال ها، افراد مختلفی به شکلی پیشنهاد ضبط موسیقی به من می دادند و جواب من همیشه این بود:..اوه نه. اصلا برای من امکان ندارد. شاید یک روزی بله، ولی در حال حاضر نه. بعد هم زمان گذشت و در سن 50 سالگی، یک نفر از یک شرکت ضبط به من پیشنهاد دداد و من دیگر معطل نکردم و فورا قبول کردم.”

هیو لاری قبلا هم در بعضی قسمت های سریال خانه، گیتار می زد. او همین روزها در حال برگزاری کنسرت و معرفی آلبوم در لندن، پاریس و برلین است.

آلبوم بلوز هیو لاری به نام “بگذار حرف بزنند“، 19 اردیبهشت ماه عرضه شد.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.