خبر فوری
This content is not available in your region

"پی پال" از گوگل شکایت کرد

نظرها
"پی پال" از گوگل شکایت کرد
اندازه متن Aa Aa

در زمانی که شرکت گوگل از سیستم پرداخت از راه دور خود پرده برداشته، شرکت پرداخت الکترونیک پی پال، با متهم کردن این شرکت به استفاده غیر قانونی از رموز صنعتی مربوط به خرید با تلفن همراه و سوء استفاده از اطلاعات مربوط به استراتژی خرید، علیه آن به دادگاه ایالت کالیفرنیای آمریکا شکایت کرده است.

این شرکت دو کارمند سابق خود را به اتهام عدم احترام به تعهدات خود در قبال کارفرمای سابق خود، مورد پیگرد قانونی قرار داده است.

کریس مک ویلتون، مدیر بازاریابی “مستر کارت” آمریکا درباره عملکرد این سیستم می گوید: “ این تلفنها دارای تراشه ای هستند که با حرکت دادن آن در مقابل یک صفحه مخصوص، اطلاعات مربوط به کارت اعتباری شما را به آن انتقال داده و پرداخت صورت می گیرد.”

به گفته شرکت یانکی گروپ آمریکا، در حالی که در سال 2010، یک صد و پانزده میلیارد یورو خرید و فروش با این سیستم صورت گرفته، این میزان تا سال 2014 به 703 میلیارد یورو افزایش خواهد یافت.

سیستم پرداخت با تلفن همراه، شامل پرداخت از راه دور، پرداخت در مقابل گیشه و یا انتقال پول از یک تلفن همراه به یک تلفن همراه دیگر می شود.

در این تلفنها از فن آوری ان اف سی استفاده شده است.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.