خبر فوری
This content is not available in your region

اسپانیا از مقامات بهداشتی آلمان شکایت می کند

نظرها
اسپانیا از مقامات بهداشتی آلمان شکایت می کند
اندازه متن Aa Aa

مقامات بهداشتی شهر هامبورگ آلمان اعتراف کردند که برخی آزمایشهای صورت گرفته بر روی خیارهای آلوده به باکتری ای کولای، اسپانیایی بودن منشاء این باکتری مرگبار را رد می کند.

به همین دلیل دولت اسپانیا هم در صدد بر آمده تا علیه مقامات شهر هامبورگ آلمان بخاطر آنکه در ابتدا اعلام کرده بودند خیارهای اسپانیایی منشاء اپیدمی اسهال کشنده در شمال آلمان بوده، شکایت کنند.

یکی از اعضای انجمن کشاورزان اسپانیا ابراز امید واری می کند که این مشکل تا ده یا پانزده روز آینده حل شود و اینکه آنها بتوانند حداقل سی درصد تولیدات خود را بفروش برسانند تا کاشت خیار در سال آینده مقرون به صرفه باشد.

فدراسیون تولید کنندگان و صادرکنندگان میوه و سبزیجات در اسپانیا اعلام کرده اند که هم اکنون بخاطر پایین آمدن قابل ملاحظه فروش خود، دویست میلیون یورو در هفته ضرر می کنند.

این در حالی است که مقامات اسپانیایی با تاکید بر اینکه منشاء باکتری ای کولایی متعلق به این کشور نبوده، از اتحادیه اروپا درخواست کرده اند تا تدابیر ویژه ای را در حمایت از کشاورزان متضرر شده اتخاذ کند.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.