خبر فوری
This content is not available in your region

برلوسکونی از ادامۀ کار دولت خود دفاع کرد

برلوسکونی از ادامۀ کار دولت خود دفاع کرد
اندازه متن Aa Aa

سیلویو برلوسکونی، نخست وزیر ایتالیا، روز چهارشنبه بار دیگر از ادامۀ کار دولت خود در برابر مخالفان آن دفاع کرد. این سیاستمدار ۷۴ ساله که در پارلمان ایتالیا سخن می‌گفت، مدعی شد که در شرایط دشوار ایتالیا، جایگزینی برای دولت وی وجود ندارد. او افزود که تا انتخابات پارلمانی سال ۲۰۱۳ در سمت خود باقی می‌ماند.

وی همچنین گفت که مناسبات حزبش، “ملت آزادی“، با حزب راستگرای “پیوند شمال” و اومبرتو بوسی، دبیر کل آن مناسب است.

از دید ناظران سیاسی، پس از دو شکست انتخاباتی هفته‌های گذشته برای دولت راستگرای میانه رو در ایتالیا، حزب سیلویو برلوسکونی، با بحرانی جدی روبرو شده است. با وجود این، وی وعده داده که اصلاحات مالیاتی را در ایتالیا عملی کند.

همزمان با اعلام مواضع برلوسکونی در پارلمان این کشور، جمعی از معترضان به ادامۀ کار او در برابر پارلمان این کشور گرد آمده و شعار دادند. این امر باعث درگیری میان پلیس و حدود ۱۰۰ تجمع کننده ای شد که با پرتاب تخم مرغ و سر دادن شعارهایی علیه دولت برلوسکونی اعتراض خود را بیان می‌کردند.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.