خبر فوری
This content is not available in your region

'کادل اونس' با قهرمانی در توردوفرانس، یک روز بیشتر فاصله ندارد

'کادل اونس' با قهرمانی در توردوفرانس، یک روز بیشتر فاصله ندارد
اندازه متن Aa Aa

یک روز مانده به پایان مسابقات توردوفرانس، ‘کادال اونس’ پیراهن زرد صدرنشین را از آن خود کرد.

رکابزن استرالیایی تیم ‘بی ام سی’ با کسب جایگاه دوم در مرحله ‘تایم ترایل’ انفرادی که در شهر ‘گرونوبل’ برگزار شد، به صدر جدول عمومی صعود کرد و به لطف این نتیجه، حالا، شانس زیادی برای قهرمانی در این مسابقات دارد.

شگفتی روز اما ناکامی ‘آندی شلک’ بود؛ او که روز گذشته درخشان عمل کرده و به صدر جدول رسیده بود، امروز با یک دقیقه و سی و چهار ثانیه تاخیر نسبت کادل اونس، مجبور قبول جایگاه دوم شد.

گفتنی است که ‘تونی مارتین’ آلمانی، پیروز مسابقه ‘پاریس- نیس’ در فصل اخیر، هفت ثانیه زودتر از کادل اونس از خط پایان گذشت و بار دیگر ثابت کرد که در مسابقه تایم ترایل، بهترین است.

آلبرتو کونتادور، مدفاع عنوان قهرمانی هر چه کرد نتوانست اختلاف خود را با صدرنشنیان کاهش دهد و سرانجام با یک دقیقه و نه ثانیه تاخیر به جایگاه سوم رضایت داد. در پایان روز، رکابزن اسپانیای در جایگاه پنجم جدول عمومی قرار گرفت.

در نتیجه، با توجه به اختلاف زمانی میان اونس و شلک، و در صورتی که حادثه خاصی روی ندهد، کادل اونس اولین استرالیایی خواهد بود که فردا یکشنبه بر روی سنگفرشهای خیابان ‘شانزه لیزه‘، قهرمانی در تور دو فرانس را جشن می گیرد.

بهروز اسدیان

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.