خبر فوری
This content is not available in your region

معترضان اسپانیایی به مادرید رسیدند

نظرها
معترضان اسپانیایی به مادرید رسیدند
اندازه متن Aa Aa

صدها نفر از اعضای گروهی در اسپانیا که خود را گروه «خشمگینها» نامیده اند در ادامه مسیر راهپیمایی های سراسری خود به مادرید رسیدند.

این گروه، راهپیمایی های اعتراضی خود را از 19 ماه ژوئن به طور رسمی آغاز کرده اند و با پخش تصاویری در وب سایت توییتر تاکنون موفق شده اند گروهی متشکل از ششصد عضو را در سراسر اسپانیا تشکیل دهد.

یکی از اعضای این گروه می گوید: «این راه است که تک تک ما را به باهم بودن تشویق می کند. زیرا در موقعیت بحرانی و بد کنونی ، در حالیکه 5 میلیون نفر شغل خود را از دست داده اند این راهپیمایی ها می تواند برای مردم شهرهای مختلف اطلاعات خوبی را ارایه دهد.»

هسته شکل گیری این گروه برای نخستین بار در 22 ماه مه گذشته و پیش از برگزاری انتخابات منطقه ای در اسپانیا و دراعتراض به شکست سیاستهای اقتصادی دولت حاکم در اسپانیا شکل گرفت.

از ماه مه گذشته تاکنون تعداد معترضان و اعضای این گروه به سرعت گسترش یافته است و درحال حاضر در سراسر اسپانیا بسیاری از آنها حمایت می کنند.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.