خبر فوری

برغم ناآرامی ها، لندن آماده المپیک است

برغم ناآرامی ها، لندن آماده المپیک است
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

نارآرامی ها، آشوب ها و غارتهای روزهای اخیر در لندن، تردیدهایی را نسبت به امنیت برگزاری بازیهای تابستانی المیپک برانگیخته است.

هرچند بدلیل آشوب های روزهای اخیر، مسابقات فوتبال از جمله مسابقه دوستانه انگلستان و هلند، یا لغو شد و یا به تعویق افتاد اما مسئولان می گویند آماده اند و شرایط برای برگزاری مسابقات المپیک مساعد است.

سباستین کوئه، رئیس کمیته برگزاری بازیهای المپیک که بیست و هفتم ماه ژوئیه سال 2012 در لندن و چند شهر دیگر انگلستان برگزار خواهد شد گفت:“هفته بسیار جالبی را از نظر برگزاری آزمایشی برنامه ها و بازیها در لندن پشت سر گذاشتیم، لندنی که به چالشی مهم پاسخ داد. یک سال قبل از شروع بازیهای المپیک برنامه های جالبی را داشتیم با تماشاگرانی بسیار.”

علیرغم بحران مالی موجود در اروپا و برنامه های ریاضت اقتصادی دولت بریتانیا، این کشور برای برگزاری مسابقات المپیک، 30 استادیوم و ورزشگاه، از جمله یک استادیوم هشتاد هزار نفره و استخر مرکزی جدیدی را آماده کرده است.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.