خبر فوری

'سیلوان شاوانل' گوی صدرنشینی مسابقات اسپانیا را باز پس گرفت

'سیلوان شاوانل' گوی صدرنشینی مسابقات اسپانیا را باز پس گرفت
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

‘سیلوان شاوانل‘، قهرمان امسال مسابقات داخلی فرانسه، موفق شد پیراهن سرخ رنگ صدرنشینی رقابتهای دوچرخه سواری اسپانیا را که روز گذشته از دست داده بود، دوباره به تن کند.

اما پیروز روز، ‘دانیل مورنو’ اسپانیایی بود؛ با شروع چهارمین مرحله که در کوه های ‘سرا نوادا’ برگزار می شد و در حالی که تنها 40 کیلومتر پس از شروع مسیر، گرمای طاقت فرسا ‘مارک کاوندیش’ را از پای در آورد و مجبور به کناره گیری از ادامه مسابقه کرد، دانیل مورنو که پا به پای قهرمان بریتانیایی رکاب می زد از شرایط بهره برد و ناگهان از گروه اصلی جدا شد.

رکابزن تیم کاتوشا، بقیه مسیر را در کنار ‘کریس آنکر سورن-سن’ پیمود و موفق شد سه ثانیه زودتر از وی از خط پایان بگذرد و اول شود.

شاوانل که در پایان راه به جایگاه سی و هشتم رضایت داده بود، در مجموع 43 ثانیه زمان خرید و دانیل مورنو را مجبور به قبول مکان دوم در جدول عمومی رده بندی کرد و خود، در صدر نشست.

بهروز اسدیان

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.