خبر فوری
This content is not available in your region

بی خبری از هواپیمای شیلی با بیش از بیست مسافر

نظرها
بی خبری از هواپیمای شیلی با بیش از بیست مسافر
اندازه متن Aa Aa

بستگان سرنشینان یک هواپیما در شیلی از بازگشت عزیزانشان ناامید شده‌اند. چرا که بعد از گذشت ساعت‌ها از ناپدید شدن این هواپیمای نظامی هیچ خبری از آن نیست و به نظر می‌رسد همه ۲۱ سرنشین هواپیما جان خود را از دست داده باشند.

رئیس جمهوری شیلی با ابراز همدردی با بازماندگان قربانیان احتمالی این پرواز گفت: «این اتفاق بدون تردید حادثه دردناکی برای کشور ما است. اما من از همه می‌خواهم که در این لحظات دشوار اتحاد و همبستگی خود را به نمایش بگذارند.»
 
مقصد این هواپیمای نظامی جزیره‌ای در اقیانوس آرام و در ۶۷۰ کیلومتری ساحل شیلی بود. وزیر دفاع شیلی گفته است که خلبان هواپیما دو بار تلاش کرد که در این جزیره فرود بیاید اما موفق نشد.
 
گروهی از کارمندان تلویزیون شیلی هم در بین مسافران بودند. آنها برای تهیه گزارشی درباره زلزله و سونامی سال گذشته راهی این جزیره شده بودند.
 
فیلیپه کامیروگا، مجری سر‌شناس تلویزیون شیلی مشهور‌ترین مسافر پرواز بود. شماری از طرفداران این مجری تلویزیونی پس از شنیدن این خبر که او هم میان مسافران بوده، در مقابل ساختمان مرکزی تلویزیون شیلی جمع شدند.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.