خبر فوری
This content is not available in your region

یک سبک خطرناک در جشنواره فیلم ونیز

نظرها
یک سبک خطرناک در جشنواره فیلم ونیز
اندازه متن Aa Aa

دیوید کراننبرگ، یکی از مشهورترین فیلمسازان کانادایی با آخرین ساخته خود به نام «یک سبک خطرناک» در جشنواره بین المللی فیلم ونیز خوش درخشید.

این فیلم یکی از 22 اثر سینمایی است که امسال در شصت و هشتمین جشنواره ونیز برای کسب جایزه «شیر طلایی» به رقابت پرداخته است.

کارگردان یک سبک خطرناک در نشست خبری روز جمعه به زبان طنز گفت:« فقط می خواهم بگویم که فکر می کنم عوامل من نیاز مبرمی به راونکاوی دارند و به همین دلیل بود که من از آنها استفاده کردم. برای معرفی آنها بر مبنای این باور و با شیوه ای ملایم تر باید بگویم که آنها به کمک زیادی احتیاج داشتند. شما می توانید ببینید که آنها اکنون آدم های بهتری هستند. وقتی که من آنها را پیدا کردم عصبی و ناامید بودند.»

فیلم سینمایی« یک سبک خطرناک» با اقتباس از فیلمنامه ای به همین نام به قلم کریستوفر همپتون ساخته شده است و به رابطه «زيگموند فرويد» و «كارل گوستاو يونگ» دو فیسلوف برجسته قرن بیستم می پردازد.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.