خبر فوری
This content is not available in your region

هشدار آمریکا درباره حمله تروریستی در سالگرد یازده سپتامبر

نظرها
هشدار آمریکا درباره حمله تروریستی در سالگرد یازده سپتامبر
اندازه متن Aa Aa

دولت آمریکا از امکان وقوع یک حمله تروریستی همزمان با حادثه یازده سپتامبر خبر داد.

این خبر درحالی اعلام شده که آمریکا خود را برای برگزاری دهمین سالگرد حملات مرگبار یازده سپتامبر آماده می کند. تاکنون جزییات بیستری در این زمینه منتشر نشده اما گفته می شود واشنگتن و نیویورک جزو مناطقی هستند که احتمال وقوع حملات دوباره در آنها جدی است.

مایکل بلومبرگ، شهردار نیویورک در این باره گفت:“همزمان با دهمین سالگرد بزرگداشت حملات یازده سپتامبر ، نهادهای امنیتی از جمله “اف بی آی” باید دقت بیشتری نسبت به این هشدار نشان دهند چرا که ما می دانیم گروههای تروریستی به برنامه بزرگداشت به عنوان موقعیتی برای حمله دوباره نگاه می کنند. این هشداری جدی است اگرچه تاکنون تایید نشده است. ما در جهانی زندگی می کنیم که باید این هشدار را جدی بگیریم و البته این کار را خواهیم کرد.”

مقامات پلیس آمریکا پس از این هشدار اعلام کرده اند که در روزهای آینده میزان بازرسی ها در مترو، تونل ها و مناطق پررفت و آمد عمومی بیش از گذشته خواهد شد.

این خبر در حالی اعلام شد که باراک اوباما، رییس جمهوری آمریکا در کنگره مشغول سخنرانی و ارائه طرح خود درباره کاهش بیکاری بود.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.