خبر فوری
This content is not available in your region

اکران عمومی فیلم مالیخولیا

نظرها
اکران عمومی فیلم مالیخولیا
اندازه متن Aa Aa

مراسم افتتاحیه فیلم مالیخولیا با شرکت بازیگران آن خانم کیرستن دانست آمریکایی و جان هرت بازیگر بریتانیایی در لندن برگزار شد. کارگردان فیلم لارس فون تریه دانمارکی است.

فیلم مالیخولیا مکاشفه ای در باره خسوف و نابودی سیاره زمین است. روایت دو خواهر است که از علمشان به وقوع یک خبر هولناک در آینده در عذابند. آنها می داننند ستاره ای با کره زمین تصادم و آنرا نابود خواهد کرد.

کیرستن دانست نقش یک خواهر با اختلال روانی را بازی می کند. او برای بازی در این نقش، برنده جایزه بهترین بازیگر در جشنواره کن امسال شد.

دوران افسردگی لارس فون تریه کارگردان، الهام بخش او در ساخت این فیلم بود. او متوجه شد که افسردگی به او اجازه می دهد که بتواند در موقعیتهای پرتنش، آرامش بیشتری داشته باشد. همین مساله باعث شد که داستانی بنویسد که نه فقط درباره یک فاجعه است، بلکه به مسائل روانی انسانها هم می پردازد.

بازیگران فوق العاده ای مثل کیفر سادرلند، استلا اسکارسگارد، شارلوت رامپلینگ و جان هرت برنده جایزه اسکار هم در این فیلم هنرنمایی کردند.

نمایش فیلم مالیخولیا در سینماهایی بریتانیا آغاز شده است. این فیلم به زودی در آلمان و آمریکا هم به نمایش درمی آید.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.