خبر فوری
This content is not available in your region

بهترین های راگبی سال معرفی شدند

بهترین های راگبی سال معرفی شدند
اندازه متن Aa Aa

در پایان جام جهانی، فدراسیون بین المللی راگبی بهترین های سال را معرفی کرد. و همانطور که پیش بینی می شد، تیم زلاندنو به کاپیتانی “ریچی مک-کائو” بهترین تیم سال انتخاب شد.

ریچی مک-کائو با حضور در این مراسم ویژه که در شهر اکلند زلاندنو برگزار شد، با تشکر از زحمات تک تک اعضای تیم گفت: “بر این باورم که با این پیروزی نه تنها خودمان به افتخاری بزرگ دست یافته ایم، بلکه باعث افتخار هموطنانمان نیز شدیم.”

عنوان بهترین بازیکن سال به “تیری دوسوتوار” کاپیتان تیم فرانسه، فینالیست ناکام این دوره از رقابتها، رسید. دوسوتوار 29 ساله، تیمش را به بهترین نحو ممکن در جام جهانی هدایت کرد و تنها “ترای” فینال فرانسویها را نیز به ثمر رساند.

وی در ابتدای سخنانش از برگزار کنندگان این مراسم و جام جهانی سپاسگذاری کرد، سپس خطاب به ریچی مک-کائو و تیم زلاندنو افزود: “می دانم که بار مسئولیت بسیار سنگینی را بر شانه کشیدید و تا فینال سربلند حمل کردید. من هم خوشحالم چرا که قهرمانی حقتان بود.”

در پایان مراسم، از “گراهام هنری“، سرمربی تیم زلاندنو بعنوان بهترین مربی سال قدردانی شد.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.