خبر فوری
This content is not available in your region

لیدی گاگا جوایز "ام تی وی" را درو کرد

نظرها
لیدی گاگا جوایز "ام تی وی" را درو کرد
اندازه متن Aa Aa

لیدی گاگا، خوانندۀ مشهور آمریکایی چهار جایزۀ موسیقی “ ام تی وی” را از آن خود کرد. وی در بخش‌های بهترین ترانه، بهترین خوانندۀ زن، بهترین کلیپ جوایز “ام تی وی” را کسب کرد.

لیدی گاگا همچنین از سوی تماشاگران به عنوان بهترین خواننده انتخاب شد و جایزۀ چهارم به همین دلیل به وی اختصاص یافت. وی در شش بخش از این مسابقات کاندیدا بود. ترانۀ “عروس شب” وی به عنوان بهترین ترانه و کلیپ انتخاب شد.

لیدی گاگا که یک خوانندۀ پاپ است تاکنون توانسته است پنج جایزۀ گرمی را نیز به خانه ببرد.

کیتی پری نیز توانست جایزۀ “ام تی وی” را در بخش اجرای زندۀ این مسابقات به خود اختصاص دهد. وی در دور پیشین این مراسم توانسته بود سه جایزۀ “ام تی وی” را برای ترانۀ “آتش بازی” از آن خود کند.

جاستین بیبر، خوانندۀ جوان آمریکایی نیز به عنوان بهترین خوانندۀ مرد در این مراسم انتخاب شد. بیش از 600 میلیون بیننده از سراسر جهان، این مراسم را که یکشنبه شب و در بلفاست برگزار شد به طور مستقیم تماشا کردند.

شهردار بلفاست برگزاری این مراسم در این شهر را یک موفقیت برای صنعت توریسم بلفاست دانسته و مسئولان توریسم ایرلند می گویند برگزای این مراسم در این شهر می تواند بیش از 10 میلیون پوند برای مقامات پایتخت ایرلند شمال در سال جاری درآمدزایی کند.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.