خبر فوری

شارلیز ترون، بار دیگر در نقشی چالش برانگیز

شارلیز ترون، بار دیگر در نقشی چالش برانگیز
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

شارلیز ترون، هنرمند آفریقای جنوبی، بار دیگر نقش چالش برانگیزی را در یک فیلم بازی کرده است.

در فیلم “جوان بزرگسال“، او در نقش “می ویز گاری” ظاهر می شود که یک داستان نویس سی و هفت ساله است و کمی پس از جدایی از همسرش به شهر کوچک زادگاهش باز می گردد. او می خواهد عشق قدیمی خود با دوست پسر سابقش را که اکنون ازدواج کرده و با فرزندانش زندگی می کند، بازسازی کند.

شارلیز ترون به خاطر بازی در این فیلم، تحسین منتقدان را برانگیخته و جایزه آکادمی را دریافت کرده است.

شارلیز ترون:

“در شخصیت های این فیلم چیزهایی را می بینم که ترساننده است. شاید به خودم هم مربوط می شود و به نوعی خودم را در آنها می بینم. گاهی با این فکر برخورد می کنم که این نوع بشر است، بخشی از خود من و مردمی که می شناسیم. ترسناک است و شاید بتوانم بگویم باید شجاع بود تا بتوان به پدیده هایی نگاه کرد برای آنکه به آنسوی ان رسید.”

جیسون رایتمن، کارگردان فیلم:

“من با کسانی کار کرده ام که به من اعتماد می کنند تا آنها را در موقعیت هایی قرار دهم که در غیر اینصورت خودشان به سمت آن نخواهند رفت و آنرا تجربه نخواهند کرد. به آنها مرزهایی را نشان می دهم که می توانند فراتر از آن حرکت کنند.”

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.