خبر فوری

ستارگان اسکی در ایتالیا گردهم آمدند

ستارگان اسکی در ایتالیا گردهم آمدند
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

پیست زیبای ‘آندالو’ در ارتفاعات آلپ در ایتالیا پذیرای بزرگترین ستارگان اسکی آلپاین در رشته مارپیچ بزرگ بود؛ از ‘باب میلر‘، قهرمان بنام المپیک، تا ‘آکسل لاند اسویندال‘، دارنده دو عنوان قهرمانی جهان برای کسب جایزه شصت هزار یورویی این مسابقه گردهم آمدند.

در این میان ‘تد لیگتی’ قهرمان فصل گذشته این رشته در رقابتهای جهانی بود که بهتر و البته سریع تر از دیگران اسکی کرد و در 34 ثانیه و 72 صدم ثانیه از خط پایان گذشت و اول شد.

‘جیوانی بورسوتی’ ایتالیایی هم که در خانه اسکی می کرد، با وجود تشویق های فراوان هوادرانش، هر چه کرد نتوانست حریف آمریکایی اش را شکست دهد و سرانجام با دو صدم ثانیه تاخیر به جایگاه دوم رضایت داد.

و اما ‘سیپرین ریچارد’ که در سال 2009 عنوان قهرمانی این رقابتها را از آن خود کرده بود، این بار نتوانست سریع تر از 34 ثانیه 94 صدم ثانیه مسیر را بپیماید و در نتیجه در مکان سوم قرار گرفت.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.