خبر فوری

موفقیت دموکرات های آمریکا در تمدید معافیت مالیاتی

موفقیت دموکرات های آمریکا در تمدید معافیت مالیاتی
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

جمهوری خواهان و دموکرات‌های کنگرۀ آمریکا، جمعه بر سر تسهیلات مالی و معافیت مالیات بر حقوق کارمندان در آمریکا توافق کردند. جمهوری خواهان محافظه کار آمریکا برای دو ماه با لایحۀ نمایندگان دموکرات دربارۀ تمدید معافیت مالیاتی کارمندان و همچنین تمدید کمک های مالی برای افراد بیکار در آمریکا به توافق رسیدند. این توافق خانوارهای کارمند آمریکایی را در برابر کاهش مبلغی به میانگین ۱۰۰۰ دلار در سال از دستمزدهای شان محافظت می‌کند.

باراک اوباما، رئیس جمهوری آمریکا این لایحه را پس از تصویب و تبدیل آن به قانون امضاء کرد. وی دربارۀ تلاش بیشتر برای توافق نهایی دربارۀ این قانون گفت:«وقتی نمایندگان کنگره پس از تعطیلات سال نو برگردند، از آنها خواهم خواست بلافاصله برای رسیدن به توافق برای کاهش بیشتر مالیات و افزایش بیمۀ بیکاری برای تمام طول سال ۲۰۱۲ تلاش کنند.»

اگر موافقت روز جمعه در کنگرۀ آمریکا دربارۀ مالیات بر حقوق کارمندان حاصل نمی‌شد، آنها مجبور بودند در دو ماه نخست سال جدید میلادی مبلغی از حقوق شان را برای پرداخت مالیات هزینه کنند. این معافیت مالیاتی تنها به مدت دو ماه مورد توافق دموکرات ها و جمهوری خواهان کنگرۀ آمریکا قرار گرفته است.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.