خبر فوری
This content is not available in your region

احتمال چهار جلسه محرومیت برای مهاجم منچسترسیتی بدلیل خشونت

احتمال چهار جلسه محرومیت برای مهاجم منچسترسیتی بدلیل خشونت
اندازه متن Aa Aa

ماریو بالوتلی، مهاجم تیم منچسترسیتی بدلیل بازی خشونت آمیز از سوی فدراسیون فوتبال انگلستان درمجموع چهار جلسه (با احتساب یک جلسه تعلیقی قبلی) ازهمراهی تیمش محروم شد.

داوید پلات کمک مربی این تیم با دفاع از عملکرد این مهاجم ایتالیایی در صحنه برخورد پاشنه پای او با پیشانی اسکات پارکر بازیکن تاتنهام در بازی روز یکشنبه این دو تیم از سری رقابتهای این فصل لیگ برتر انگلستان، گفت:” من درست درهمان زاویه ای قرار داشتم که از آن داور صحنه را می دید. امروز از زاویه دیگری صحنه را تماشا کردم که بقیه هم آنرا دیده اند و واکنشی را هم برنینگیخته است. وقتی صحنه را زنده دیدیم هیچ نکته ای وجود نداشت ولی بازبینی نوار آهسته آن، طبعا واکنش ما را بدنبال داشت.”

البته اعتراض منچستر سیتی به این تصمیم می تواند حکم سنگینتری را برای این بازیکن 21 ساله دربرداشته باشد. بنابراین احتمالاصدر نشین فعلی لیگ برتر در بازی خود برابر تیمهای لیورپول (نیمه نهایی جام حذفی- دور رفت)، اورتون، فولهام و استون ویلا ستاره خود را به همراه نخواهد داشت.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.