خبر فوری
This content is not available in your region

اتهام جنسی جدید علیه دومینیک استراوس کان

نظرها
اتهام جنسی جدید علیه دومینیک استراوس کان
اندازه متن Aa Aa

دومینیک استراوس کان، رییس سابق صندوق بین المللی پول صبح سه شنبه به اتهام یک رسوایی جنسی دیگر موسوم به “پروندۀ هتل کارلتون” مورد بازجویی پلیس فرانسه قرار گرفت.

نام دومینیک استراوس کان به همراه بعضی مدیران هتل کارلتون شهر لیل فرانسه و نیز چند مقام پلیس، بارها در این پرونده به عنوان یک مشتری احتمالی روسپی های معرفی شده توسط مدیران دو شرکت فرانسوی درج شده است.

استراس کان، باید به این پرسش پاسخ دهد که آیا در مورد روسپی بودن زنانی که در فرانسه و در واشنگتن به او معرفی شده اند، اطلاع داشته است یا خیر. در اینباره “کریستوفر مسنو“، کارشناس حقوقی می گوید: “اگر این میهمانی ها و سفرها با هزینۀ یک گروه بزرگ فرانسوی و برای مقاصد مربوط به فحشا انجام شده باشد، بدیهی است که افراد بسیاری در این پرونده دچار مشکلاتی بزرگ خواهند شد؛ به این دلیل که هزینه این مهمانی ها با سوء استفاده از پول یک یا چند شرکت تامین شده است. اگر آقای استراوس کان در جریان بوده است که کل یا بخشی از این هزینه ها توسط یک شرکت مهم فرانسوی تامین می شده، پس او حداقل به عنوان یک همدست در سوء استفاده از دارایی های شرکت های بزرگ شناخته خواهد شد.”

زندگی دومینیک استراوس کان سال گذشته هنگامی دگرگون شد که یک خدمتکار زن هتل سوفیتل در منهتن نیویورک وی را به تعرض جنسی به خود متهم کرد.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.