خبر فوری
This content is not available in your region

واکنش مردم روسیه به انتخابات ریاست جمهوری

واکنش مردم روسیه به انتخابات ریاست جمهوری
اندازه متن Aa Aa

ولادیمیر پوتین با برپایی میتینگ بزرگی در استادیوم المپیک مسکو قصد دارد موقعیت خود را در جریان مبارزات انتخاباتی مستحکم کند.

پیش از ورود طرفداران وی به استادیوم بزرگ شهر مسکو، آنها شعار هایی را به طرفداری از نامزد خود سر می دادند.

آنها واکنشهای متفاوتی نسبت به انتخابات دارند از جمله یک خانم اهل مسکو می گوید: من برای کشورم به اینجا آمده ام برای اینکه روسیه موفق باشد و ما انتخابات را پیروز شویم، برای اینکه فرزندانم در آرامش به سر ببرند.

یک شهروند دیگر می گوید: ما می خواهیم با کمال آرامش و صلح در کشوری زندگی کنیم که قدرتمند و ثروتمند است تمام اینها تنها با وجود رییس جمهوری قدرتمند ممکن است.

انتخابات ریاست جمهوری روسیه روز یکشنبه 4 ماه مارس برگزار می شود و در این راستا دولت تدابیر امنیتی زیادی را برای برگزاری این انتخابات اتخاذ کرده است.

خبرنگار یورو نیوز در باره تبلیغات انتخاباتی روسیه می گوید : تقریبا تمام نامزد های انتخابات از روز پنج شنبه که تعطیلی رسمی در روسیه است استفاده کرده اند تا به نفع خود تبلیغ کنند. اما بزرگترین میتینگ انتخاباتی در استادیم لوژنیکی و به وسیله طرفداران ولادیمیر پوتین سازمان دهی شده است.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.