خبر فوری

روسیه، انتخابات یا انتصابات؟

 نظرها
روسیه، انتخابات یا انتصابات؟
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

ولادیمیر پوتین از پشتیبانی گسترده ای در انتخابات ریاست جمهوری روز یکشنبه در روسیه برخوردار بوده است است. در راهپیمایی پیروزی در مسکو پوتین تاکید کرد که دشمنان داخلی و خارجی شکست خورده اند. رهبر سابق کشور لیتوانی در این باره توضیحاتی ارائه کرده است.

رهبر سابق کشور لیتوانی: “چگونه می توان توضیح داد حمایت قاطع برای استالین؟ 100٪ از مردم شوروی به او رای دادند. شرایط در حال حاضر یکسان است. مانند دوران اتحاد جماهیر شوروی روسیه انتخابات ندارد و انتصابات دارد.”

بعضی از مردم می گویند پوتین در حال تبدیل شدن به تزارروسیه است. یکی از همکارانمان برای بررسی این مساله به موزه ای در بروکسل رفت و با دبیر کل انجمن های روس در اروپا در این باره گفتگو کرد.

“پوتین تجسم آنچه برای مردم روسیه مهم است می باشد. او یک امپراتوری را بازسازی می کند. (مشارکت بالای مردم در انتخابات بالا) در مقابل نتیجه اقدامات اعتراضی در سراسر روسیه و خارج از کشور است. این مساله باعث بیداری حامیان پوتین شد.”

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.