خبر فوری
This content is not available in your region

آیا اوهایو برگ برنده رامنی خواهد شد؟

نظرها
آیا اوهایو برگ برنده رامنی خواهد شد؟
اندازه متن Aa Aa

ایالت اوهایو می تواند میت رامنی را نسبت به پیروزی در رقابت درون حزبی جمهوریخواهان و رقابت با باراک اوباما مطمئن کند.

فرماندار سابق ماساچوست که با کارزار انتخاباتی پرخرجش تا کنون پیشتاز انتخابات جمهوریخواهان است آن قدر مطمئن به نظر می رسد که در میان هوادارانش به جای انتقاد از برنامه های رقبا، رئیس جمهوری کنونی را هدف قرار داد.

آقای رامنی در میان هوادارانش گفت: «من به سراغ تک تک برنامه ها می روم. من درباره برنامه های رئیس جمهوری این سوال را مطرح خواهم کرد که آیا این برنامه آن قدر حیاتی است که برای اجرای آن ما مجبور باشیم از چین پول قرض کنیم؟ و اگر پاسخ منفی است من از شر این برنامه خلاص می شوم. در بالای فهرست برنامه هایی که می خواهم از شرش خلاص شویم، برنامه خدمات درمانی اوباما است.»

اوهایو برای نامزدهای جمهوریخواه اهمیت زیادی دارد. تا کنون هیچ یک از نامزدهای جمهوریخواهان نتوانسته بدون پیروزی در اوهایو به ریاست جمهورِی آمریکا برسد.

تاکنون هفت رئیس جمهوری آمریکا از ایالت اوهایو آمده اند. یکی از آنها ویلیام مک کینلی بود که البته فرجام خوبی نداشت و مورد سوء قصد قرار گرفت.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.