خبر فوری
This content is not available in your region

لیدی گاگا ملکه محبوب تویتر

نظرها
لیدی گاگا ملکه محبوب تویتر
اندازه متن Aa Aa

 
لیدی گاگا با بیست میلیون مخاطب در شبکه اجتماعی تویتر، رکورد شکست.
 
این خواننده محبوب نوجوانان، نخستین کسی است که در جهان به این شمار از هوادار در وب سایت توی‌تر دست یافته است.
 
یک رتبه پیش از لیدی گاگا، بریتنی اسپیرز با ۱۳ میلیون و ۶۰۰ هزار مخاطب در تویتر فعال است.

ده فرد برتر مورد مراجعه در توییتر

-Lady Gaga: @ladygaga 20.12 M.

-Justin Bieber: @justinbieber18.11 M.

-Katy Perry: @katyperry 15.75 M.

-Shakira: @shakira 14.56 M.

-Rihanna: @rihanna 14.53 M.

-Kim Kardashian: @kimkardashian 13.6 M.

-Britney Spears: @britneyspears 13.6 M.

-Barack Obama: @BarackObama 12.85 M.

-Taylor Swift: @taylorswift13 + 11 M.

-Selena Gomez: @selenagomez + 10 M.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.