خبر فوری
This content is not available in your region

واگذاری بزرگ راه های جدید بریتانیا به بخش خصوصی

واگذاری بزرگ راه های جدید بریتانیا به بخش خصوصی
اندازه متن Aa Aa

دیوید کامرون، نخست وزیر بریتانیا روز دوشنبه اعلام کرد که سرمایه گذاری جدید روی بزرگراه ها و شبکه راه های اصلی بریتانیا به بخش خصوصی واگذار خواهد شد.

او از جمله گفت:
“فکر می کنم ما نیاز داریم تا نسبت به سرمایه گذاری در جاده های کشور، رویکرد نوآورانه ای داشته باشیم. رویکردی در جهت افزایش سرمایه ها و کاهش تراکم ترافیک. مقررکردن عوارض بر جاده ها یکی از گزینه هاست، اما در مورد بزرگ راه های جدید و نه آنچه موجود است. بگذارید شفاف بگویم که هدف تعیین عوارض انبوه نیست، بلکه استفاده بیشتر از پولی است که رانندگان از قبل می پرداخته اند.”

نخست وزیر بریتانیا به این نکته اشاره کرد که چرا سرمایه بخش خصوصی در دیگر بخش های زیرساختی کشور مانند آب فعال باشد، اما در جاده ها از بودجه عمومی استفاده شود.

دیوید کامرون از وزارت خانه های دارایی و حمل و نقل خواسته است تا از پاییز امسال به تعیین گزینه هایی برای اجرای این سیاست جدید دست بزنند.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.