خبر فوری
This content is not available in your region

یک بازیگر فیلم های پورنو مظنون به قتل هایی بی سابقه 

نظرها
یک بازیگر فیلم های پورنو مظنون به قتل هایی بی سابقه 
اندازه متن Aa Aa

پلیس شهر مونترآل در کانادا در جستجوی مردی قاتل است که دست و پای بریده قربانی خود را با پست برای برخی مقامات و احزاب سیاسی کشور از جمله دفتر نخست وزیر کانادا و دفتر حزب لیبرال فرستاده است.
 
در همین ارتباط پلیس کانادا روز چهارشنبه فرد مظنون بیست و نه ساله ای به نام “لوکا روکر مانیوتا“ را معرفی کرد که یک بازیگر فیلم های پورنو است و در سایت های اینترنتی با این نام و دو نام مستعار دیگرحضوری ملموس دارد.
 
پلیس می گوید در پی تحقیقات اولیه و یافتن برخی اعضای بدن انسان در میان توده ای از زباله، آپارتمانی را مورد بازرسی قرار داده که در آن ویدیوی اینترنتی در ارتباط با برخی جنایات یافت شده و مشخصات مرد تحت تعقیب متعلق به صاحب این آپارتمان است. 
 
فرمانده پلیس مونترآل ضمن در خواست کمک از مردم سراسر کانادا برای یافتن این مظنون گفت که در بازرسی این آپارتمان صحنه هایی را مشاهده کرده که تاکنون ندیده است.
 
پلیس کانادا می گوید تحقیقات اولیه در مورد اعضای یافت شده بدن انسان در نقاط مختلف نشان می دهد که این اعضا متعلق به یک نفر است و احتمالا قاتل و مقتول یکدیگر را می شناخته اند. با این حال پلیس در پی تایید قطعی این مسئله از طریق آزمایش دی.ان.ای. است. 
 
 

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.