خبر فوری
This content is not available in your region

گروه گاربج پس از هفت سال آلبوم جدید منتشر کرد

نظرها
گروه گاربج پس از هفت سال آلبوم جدید منتشر کرد
اندازه متن Aa Aa

طرفداران گروه راک-آلترناتیو «گاربج» می‌توانند خوشحال باشند چون آلبوم جدید این گروه با نام «آدمهایی نه از جنس تو» یا «Not Your Kind of People» پس از هفت سال وقفه منتشر شد.

شرلی مانسون، خواننده این گروه درباره اثر جدیدشان گفت: «دو موضوع اصلی در این آلبوم هست. یکی موضوع مرگ است که در همه ترانه‌های آلبوم وجود دارد. دیگری احساس بیگانه و در حاشیه و عجیب بودن است. هرگز مناسب جامعه نیستیم و به جای اینکه به آن نگاه منفی داشته باشیم، با آن کنار می‌آییم.»

گروه «گاربج» توسط شرلی منسون، بوچ ویگ، دوک اریکسون و استیو مارکر در سال ۱۹۹۴ میلادی و در مدیسون در ایالت ویسکانسین آمریکا تشکیل شد.

گروه در سال ۲۰۰۵ تصمیم گرفت مدتی از فعالیت هنری دست بکشد.

شرلی منسون درباره جدایی گروه گفت: «راضی نبودیم. مرتب احساس می‌کردیم که کارمان به حد کافی خوب نیست و همیشه با اجراهای دیگر گروه‌های مقایسه می‌شویم. اینگونه زندگی کردن دیوانگی است. موسیقی و هنر هرگز نباید با موفقیت در فروش یا دفعات پخش از رادیو اندازه گیری شود. احساس کردیم باید خود را از این طرز فکر جدا کنیم.»

منسون در سال‌های جدایی از گروه، فعالیت خود را ادامه داد و یک آلبوم منتشر و در سریال‌های تلویزیونی نقش آفرینی کرد. او بالاخره اعضای گروه را دوباره گرد هم آورد و آلبوم «آدم‌هایی نه از جنس تو» را منتشر کرد.

شرلی منسون در ادامه گفت: «احساس من این است که یک آلبوم کلاسیک گاربج ساخته‌ایم. به نظرم اگر قبلا از گاربج خوشتان می‌آمد، اکنون عاشق ما می‌شوید. اگر هم از ما متنفر بودید، اصلا فکر گوش دادن به آلبوممان را هم نکنید، چون همچنان از ما متنفر خواهید بود. نسل جوانی که بدون گاربج بزرگ شده‌اند، بدانند که ما به هیچکس شبیه نیستیم. صدای منحصر به فردی داریم و شاید اشخاصی که قبلا ما را نشنیده بودند، خوششان بیاید.»

آلبوم «آدم‌هایی نه از جنس تو» آخر اردیبهشت به بازار عرضه شد. این گروه تابستان امسال در سراسر اروپا برنامه اجرا خواهد کرد.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.