خبر فوری
محتوای این برنامه در حوزه جغرافیایی شما در دسترس نیست

تحلیل دیدار کروواسی-ایرلند

نظرها
تحلیل دیدار کروواسی-ایرلند
اندازه متن Aa Aa

تک گل دقیقه هجدهم سینت لجرهم نتوانست سه گل مهاجمان کرواسی را جبران کند. خط دفاع تیم ملی ایرلند به استحکام مشهور است و همین امر، تا قبل از دیدار در مقابل کروواسی نقطه قوت این تیم به شمار می رفت. آیا ضعف خط دفاعی ایرلند باعث رقم خوردن این نتیجه شد یا توان بالای مهاجمان کرووات ؟

ماریو مانجوکیچ با گل زودهنگامش در دقیقه سوم، شیرازه تیم ایرلند را از هم پاشید. ببینیم این گل حساس چگونه به ثمر رسید.

در دقیقه سوم، ابتدا داریو سرنا با یک ارسال و آن هم به واسطه مدافعان ایرلندی توپ را به بالای سر مانجوکیچ فرستاد تا او با یک ضربه سر توپ را به تور دروازه بچسباند. همانطور که می بینید خط دفاع ایرلند به رغم حضور پرتعداد و پوشش مناسب مهاجمان حریف، برای یک لحظه غافلگیر شد و نتوانست از دروازه محافظت کند.

در دقیقه چهل و سوم نیکیتسا یلاویچ، از سد مدافعان ساکن ایرلند که به خیال در آفساید قرار داشتن وی سرجایشان ایستاده بودند گذشت و مجددا کروواسی را با یک گل به پیش انداخت.

در ابتدای نیمه دوم، پریشیچ با یک ارسال بلند و به رغم حضور پرشمار مدافعان ایرلند توپ را به بالای سر مانجوکیچ فرستاد تا وی با یک ضربه سر محکم برای بار سوم دروازه ایرلند را فرو ریزد و گل دوم خود را به ثمر برساند. در این صحنه هم غافلگیرشدن خط دفاع پرشمارایرلند مشهود است.