وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.
خبر فوری

فیلم «تقدیم به رم با عشق»در شب اول جشنواره فیلم لس آنجلس

فیلم «تقدیم به رم با عشق»در شب اول جشنواره فیلم لس آنجلس
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

فیلم افتتاحیه جشنواره فیلم لس آنجلس آخرین ساختۀ وودی آلن کارگردان هفتاد و هفت ساله بود. این فیلم که « تقدیم به رم با عشق» نام دارد، با حضور کارگردان و یکی از هنرپیشه های اصلی آن، پنلوپه کروز به نمایش در آمد.

« تقدیم به رم با عشق» داستان چند نفر را در ایتالیا (برخی آمریکایی، برخی ایتالیایی، برخی ساکن ایتالیا و برخی توریست) و ماجراهای عشقی و حوادث و دردسرهایشان را بازگو می‌کند. در فیلم «تقدیم به رم با عشق» مجموعه‌ ای از هنرپیشه‌های معروف بازی می‌کنند. از جمله خود آلن، الک بالدوین، روبرتو بنینی، پنلوپه کروز، جودی دیویس، جسی آیزنبرگ، گرتا گرویگ، و الن پیج.

وودی آلن در بارۀ فیلم خود می گوید : “برای من داستان در بارۀ بودن در رم است. رم شهر زنده و پر شوری است و داستان‌های زیادی در آنجا اتفاق می‌افتد. محدود کردن شخصیت‌ها و همه ایده‌هایی که من در ذهنم داشتم، کار مشکلی بود. در آخر به سه چهار ایده خودم را محدود کردم. گفتن این داستان‌ها بود که برایم لذت بخش بود.”

فیلم «تقدیم به رم با عشق» که هم اکنون در سینماهای ایتالیا اکران شده است، از هفتۀ آینده بر پردۀ سینماهای آمریکا خواهد رفت.

در هجدهمین جشنواره فیلم لس آنجلس دویست فیلم کوتاه و بلند نواآهنگ از سی کشورشرکت دارند.