خبر فوری
This content is not available in your region

جایزه طراح برای فردا و هوگو باس در هفته مد برلین

نظرها
جایزه طراح برای فردا و هوگو باس در هفته مد برلین
اندازه متن Aa Aa

مراسم انتخاب بهترین «طراح برای فردا» با ریاست مارک جیکوبز، هنگام هفته مد برلین برگزار شد. لئاندرو کانو، طراح اسپانیایی، یکی از پنج طراحی بود که از بین سی شرکت کننده به فینال راه یافت. ۳۵۰ دانشجوی طراحی در ابن مسابقه شرکت کرده بودند.

لئاندرو کانو درباره منبع الهام خود گفت: «اندلس جدید و زبان مد جدید آن چگونه خواهد بود؟ سرزمین مادری من، درخت‌های زیتون، کودکیم، این‌ها همه رویاهایی است که در زندگی داشته‌ام و سعی کردم آن‌ها را در این مجموعه تحقق بخشم.»

مجموعه لئاندرو کانو به دلیل استفاده با جرات او از فرم‌ها و پارچه ها توجه اعضای هیات داوران را به خود جلب کرد. ساخت پیله گونه لباس‌های کشباف و چرمی منعکس کننده احساسات و خاطرات طراح است.

و بالاخره هیات داوران جایزه «طراح برای فردا» که هدفش شناساندن و همراهی طراحان جوان اروپایی است را به لئاندرو کانو اهدا کرد.

بارت دو بکر و آیان الن مجموعه جدید مردانه و زنانه هوگو باس را در هفته مد برلین ارائه کردند. اساس مجموعه تضاد بود و لباس‌ها با وجود اینکه ظاهری بسیار ساده داشتند، شیک نیز بودند. پارچه‌های براق و سطوح متالیک نکات برجسته این مجموعه بود.

مارک کین، مارک آلمانی لباس، برای اولین بار مجموعه خود را با نام «پرنده‌های جادویی» در هفته مد برلین به نمایش گذاشت. مدل‌ها با شلوارهای شبرنگ و بلوزهایی با پرهای تزیینی دور یک قفس بزرگ پرنده، مجموعه بهار و تابستان سال آینده را ارائه کردند. این مجموعه رنگارنگ و شاد که ترکیبی از طراحی مدرن و کارآمد است با توجه به اصل راحت بودن لباس خلق شده است.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.