خبر فوری
This content is not available in your region

نمایشگاه بین المللی مد ژاپن گشایش یافت

نمایشگاه بین المللی مد ژاپن گشایش یافت
اندازه متن Aa Aa

یاسوتوشی ازومی، طراح ژاپنی، با ارائه مجموعه جدید خود برای فصل آینده، نمایشگاه بین المللی مد ژاپن را افتتاح کرد. این مجموعه دارای طرح های هندسی است و در خلق لباس‌ها از قوانین طبیعت الهام گرفته شده‌ است.

ازومی فارغ التحصیل کالج هنر و طراحی سنت مارتین دانشگاه هنرهای لندن و دستیار الکساندر مک کویین بوده است. او می گوید: «ژاپن تنها کشور مد نیست، کشورهای دیگر آسیایی در حال رشد سریع در طراحی مد، بازار و نیز درک مشتری هستند. بنابراین ژاپن باید به پیشرفت ادامه دهد و از نظر طراحی و بازار، تهاجمی‌تر باشد.»

ژانگ ژیفنگ یکی از طراحان پیشروی چین مجموعه خودبا نام «تانگ، ژینگ» را ارائه کرد. او «نه تایگر» یکی از مارک‌های شیک چین را در سال ۱۹۹۲ میلادی بنیان گذارد.

مجموعه جدید همچنانکه از نامش پیداست از دوران سلطنت خاندان تانگ الهام گرفته شده است. خاندانی که بسیار ثروتمند بود و تاثیر بسیاری بر جامعه چین حتی جامعه امروزی برجای گذاشته است.

در حالی که طراحان مد اروپایی و آمریکایی در نتیجه بحران اقتصادی احساس کمبود می‌کنند، شمار میلیونرهای چین به سرعت در حال افزایش است و بازار لباس‌های شیک و گران رونق بسیاری دارد.

ژانگ ژیفنگ، طراح چینی به آینده خوشبین است: «فکر می‌کنم ده سال آینده آسان‌تر از دهه گذشته خواهد بود. چین فضای کاملا بازی دارد و توجه جهان را به خود جلب می‌کند. این تاثیر مهمی برای مارک تجاری ما دارد. بنابراین به نظر من موقعیت ما در ده سال آینده آسان‌تر خواهد بود.»

طراحان تایلندی و ویتنامی دیگر طراحانی بودند که مجموعه‌های خود را در روز افتتاحیه ارائه کردند. هر سال تقریبا ۷۵۰ شرکت و ۲۷ هزار بازدید کننده در نمایشگاه بین المللی مد ژاپن شرکت می‌کنند.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.