خبر فوری
This content is not available in your region

مقاومت بزرگ‌ترین سازنده رنگ در جهان مقابل بحران اقتصادی

نظرها
مقاومت بزرگ‌ترین سازنده رنگ در جهان مقابل بحران اقتصادی
اندازه متن Aa Aa

شرکت شیمیایی آکزونوبل، بزرگ‌ترین سازنده رنگ در جهان، در سه ماه دوم سال جاری، بهتر از پیش بینی‌ها نتیجه گرفت. باوجود بحران اقتصادی جهانی، شاخص سهام شرکت هلندی در پایان روز پنجشنبه در بازار آمستردام با رشدی کم سابقه افزایش یافت و به ۲. ۶ درصد رسید.

درآمد خالص شرکت هلندی از سه ماهه دوم سالِ گذشته به دلیل سرمایه گذاری مسئولان برای بازسازی ساختار شرکت ۲۰ درصد سقوط کرده بود. مسئولان برای مقابله با افزایش بهای مواد خام و کاهش عرضه و تقاضا، نرخ تولیدات را افزایش دادند و در نتیجه درآمد ۸ درصد افزایش یافت.

آکزونوبل سازنده رنگ‌های تزئینیِ لوکس و رنگ‌های صنعتی است. تولیدات آکزونوبل از آسفالت خیابان تا مواد خوراکی مورد استفاده قرار می‌گیرد. و به این دلیل است که مسئولان شرکت هلندی با دقت ویژه‌ای تحولات اقتصادی بزرگ‌ترین مشتریان خود از جمله اروپا، ایالات متحده آمریکا و آسیا را دنبال می‌کند.

آن‌ها برای مقابله با بحران جهانی، تصمیم به حذف ۸۰۰ فرصت شغلی تا پایان سال جاری میلادی گرفتند و امیدوارند در سال ۲۰۱۴ درآمد سالانه شرکت را از ۲۰۰ میلیون یورو به ۵۰۰ میلیون یورو افزایش دهند.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.