خبر فوری
This content is not available in your region

هیات دولت بریتانیا از سیستم حمل و نقل عمومی استفاده می کنند

هیات دولت بریتانیا از سیستم حمل و نقل عمومی استفاده می کنند
اندازه متن Aa Aa

دیوید کامرون، نخست وزیر بریتانیا و دیگر اعضای هیات دولت این کشور در زمان برگزاری مسابقات ورزشی المپیک برای حضور در محل کار از سیستم حمل و نقل عمومی استفاده خواهند کرد.

بر اساس پیش فروش بلیت‌ها، حداکثر هشتصد هزار تماشاچی مسابقات ورزشی المپیک به جمعیت معمول استفاده کننده از سیستم حمل و نقل شهری لندن خواهند پیوست.

جان میسون، مدیر شرکت حمل و نقل لندن در پاسخ به پرسش‌های خبرنگار یورونیوز می‌گوید: «ظرفیت بسیار زیادی از شبکه جاده‌ای لندن وجود دارد که می‌توان برای وسایل نقلیه اضافی از آن بهره برد. بنابراین ما به شدت برای آگاه ساختن مردم از تغییرات شبکه جاده‌ای کار کرده‌ایم.»

وی افزود: «تلاش کردیم تا اطمینان دهیم که همه کسانی را که از سراسر لندن می‌خواهند به محل برگزاری مسابقات رسند به مقصد خواهیم رساند.»

از سویی دیگر شهرداری لندن نیز امیدوار است که تله کابین‌هایی که بر فراز پایتخت بریتانیا با استفاده از سرمایه شرکت‌های اماراتی و از ماه گذشته میلادی به حرکت در آمده است، بتواند در طول برگزای مسابقات به داد ترافیک این کلان شهر رسد.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.