خبر فوری
This content is not available in your region

ورود مشعل المپیک به لندن

ورود مشعل المپیک به لندن
اندازه متن Aa Aa

مشعل المپیک توسط یک هلیکوپتر متعلق به نیروی دریایی بریتانیا وارد لندن شد. این مشعل شب را در برج لندن در یکی از امن ترین مناطق بریتانیا خواهد گذراند و سپس در طول هفت روز باقی مانده تا المپیک، به نقاط مختلف پایتخت سفر خواهد کرد.

یک کماندوی نیروی دریایی بریتانیا در برج لندن فرود آمد و مشعل را روشن کرد. برج لندن قدمتی هزار ساله دارد و یکی از جاذبه های گردشگری این شهر محسوب می شود. این برج محلی است که جواهرات سلطنتی نیز در آن نگاه داشته می شود.

پس از روشن شدن مشعل، کلی هولمز، قهرمان دو و میدانی المپیک آتن در ماده هشتصد متر و 1500 متر این مشعل را به داخل برج لندن حمل کرد.

مشعل المپیک در سفر یک هفته ای خود به مکان های مذهبی و تاریخی لندن خواهد رفت و پیش بینی می شود که علاقمندان بسایری در این مکان ها از مشعل المپیک استقبال کنند.

برگزار کنندگان مسابقات امیدوارند که این خبر، سایر اخبار منفی اخیر پیرامون المپیک از جمله ناتوانی شرکت جی فور اس در استخدام نیرو را پوشش دهد.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.