خبر فوری
This content is not available in your region

برد بردلی ویگینز در مرحله نوزدهم تور دو فرانس

برد بردلی ویگینز در مرحله نوزدهم تور دو فرانس
اندازه متن Aa Aa

بردلی ویگینز با برد مرحله نوزدهم تور دو فرانس، نام خود را در این رقابت ها به ثبت رساند. در این مرحله که بصورت تایم ترایل برگزار شد، کریس فرومی رکابزن تیم اسکای، با یک دقیقه و شانزده ثانیه اختلاف نسبت به ویگینز دوم شد. مکان سوم هم از آن لوئیس لئون سانچز اسپانیایی شد که یک دقیقه و پنجاه ثانیه از ویگینز عقب تر بود.

اما کدل اوانس مدافع عنوان قهرمانی در این مرحله با اختلاف پنج دقیقه و پنجاه و چهار صدم ثانیه نسبت به ویگینز پنجاه و دوم شد و تی جی ون گاردرن، هم تیمی جوانش هم از او پیشی گرفت.

نکته جالب اینکه تا چند سال گذشته برتری دوچرخه سواران بریتانیایی در تور دو فرانس همانقدر دور از دسترس می نمود که برد جام جهانی کریکت توسط تیم فرانسه، اما بریتانیایی ها که در 99 دوره گذشته هیچگاه در سه جایگاه اول تور دو فرانس جایی نداشتند، امسال عملکردی عالی داشتند.

در رده بندی کلی، بردلی ویگینز به فاصله یک روز مانده به آخرین مرحله تور دو فرانس در صدر است و کریس فرومی در تعقیب وی در مکان دوم است. رده سوم هم در اختیار وینچنزو نیبالی از تیم لیکویی گاس است.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.