خبر فوری

بریتانیایی‌ترین توردوفرانس تاریخ

بریتانیایی‌ترین توردوفرانس تاریخ
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

بردلی ویگینز قهرمان رقابت‌های دوچرخه سواری توردوفرانس شد. ویگینز در آخرین روز این رقابت‌ها به لطف تیم پرتوانش، اسکای، توانست رکوردی تازه به ثبت رساند و اولین قهرمانِ بریتانیاییِ تاریخِ توردوفرانس لقب گیرد.

او که در طول بیست روز مبارزه سخت و نفسگیر موفق شده بود پیراهن زرد صدرنشین را تا آخرین روز بر تن نگاه دارد، در پاریس نیز شانه به شانه تیمش رکاب زد، در ابتدا کریس فرومی و مارک کاوندیش، در صدر گروه، تیم را هدایت کردند و سپس ویگینز زردپوش ریتم گروه را سرعت بخشید تا در صد متر پایانی مارک کاوندیش پیش افتد و بتواند رکورد شخصی خود را ارتقا بخشید.

هموطن و هم تیمی ویگینز برای چهارمین بار متوالی در قلب پایتخت فرانسه سریع‌تر از حریفان رکاب زد و آخرین مرحله از رقابت‌های توردوفرانس را به نام خود ثبت کند.

به این ترتیب تیم اسکای با کسب ششمین پیروزی در این دوره از رقابت‌ها و حضور دائمی در صدر جدول عمومی، ثابت کرد که بدون شک بهترین تیم حال حاضر در رقابت‌های جهانی دوچرخه سواری است.

یاران مارک کاوندیش و برادلی ویگینز هفته آینده به لندن خواهند رفت تا این بار در بازی‌های المپیک حریفان خود را به چالش کشند.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.