خبر فوری
This content is not available in your region

میرحسین موسوی به خاطر گرفتگی عروق قلب در بیمارستان بستری شد

نظرها
میرحسین موسوی به خاطر گرفتگی عروق قلب در بیمارستان بستری شد
اندازه متن Aa Aa

بنا به گزارش ها، میرحسین موسوی نخست وزیر اسبق ایران و از رهبران جنبش سبز، به علت گرفتگی عروق قلب به بیمارستان منتقل شده است. او و مهدی کروبی از نامزدان دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، حدود هیجده ماه است به دلیل اعتراض به نتایج انتخابات در حبس خانگی بسر می برند.

اردشیر امیرارجمند مشاور ارشد آقای موسوی در این زمینه به یورو نیوز گفت:

“ مهندس موسوی دچار یک عارضه قلبی و گرفتگی عروق بوده و به بیمارستان منتقل شده و تحت آنژیوگرافی قرار گرفته، اما به جای اینکه ابتدا به بیمارستان منتقل بشوند، رفته اند بیمارستان دوربین های مداربسته گذاشته اند و بعد ایشان را منتقل کرده اند که کاری مخالف با حقوق اولیه انسانی یک بیمار است. آنچه مهم است اینست که هرگز مقامات حکومتی اجازه نداده اند پزشکان مستقل آقای مهندس موسوی را مورد مراقبت قرار دهند.”اردشیر امیر ارجمند مشاور ارشد میرحسین موسوی نخست وزیر اسبق ایران و از رهبران مخالفان، درباره عارضه قلبی آقای موسوی و انتقال او به بیمارستان با یورو نیوز سخن گفته است. گزارش را می توانید اینجا ببینید.

گزارش ها همچنین حاکیست که زهرا رهنورد همسر میرحسین موسوی او را همراهی می کند. با این حال اردشیر امیر ارجمند به یورو نیوز گفت که فشار بر اطرافیان آقای موسوی زیاد است و اطلاع دقیق در مورد وضعیت او تنها در اختیار مقامات امنیتی است.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.