خبر فوری
This content is not available in your region

میرحسین موسوی از بیمارستان مرخص شد

نظرها
میرحسین موسوی از بیمارستان مرخص شد
اندازه متن Aa Aa

میرحسین موسوی، نخست وزیر سابق ایران و از رهبران مخالف دولت جمهوری اسلامی ایران که به دلیل عارضه قلبی در بیمارستان بستری بود روز جمعه مرخص شد.
 
آقای موسوی به دلیل عارضه شدید قلبی پیش تر به بخش سی‌سی‌یو یکی از بیمارستان‌های تخصصی قلب در تهران منتقل شد و در آنجا تحت آزمایش های پزشکی قرار گرفت.
  
سایت خبری تحلیلی کلمه روز جمعه مصاحبه ای با میرمحمود موسوی، برادر میرحسین انجام داده است. وی در این مصاحبه از دادن اطلاعات دقیق در مورد وضعیت برادرش خودداری کرده است. به گفته وی بر اساس مصالح و شرایط امنیتی موجود نمی توان درباره بیماری میرحسین و شرایطش صحبت کرد. 
 
از سوی دیگر گزارشگران بدون مرز از جکومت ایران خواست تا رهبر مخالفان را آزاد کند. این سازمان مسئولیت مرگ احتمالی آقای موسوی را متوجه رهبر جمهوری اسلامی دانست.
 
آقای موسوی و مهدی کروبی از جمله مخالفان حکومت جمهوری اسلامی ایران هستند که پس از اعتراض به نتایج انتخابات ریاست جمهوری ایران در سال 1388 در حبس خانگی به سر می برند.
 
 

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.