خبر فوری

گردهمآیی سراسری جمهوری خواهان روز سه شنبه برگزار می شود

گردهمآیی سراسری جمهوری خواهان روز سه شنبه برگزار می شود
اندازه متن Aa Aa

گردهم آیی انتخاباتی جمهوری خواهان در آمریکا بیش از یک روز به تاخیر نخواهد افتاد و روز سه شنبه در شهر تامپا در ایالت فلوریدا آغاز خواهد شد.

پیش از این اعلام شده بود که به خاطر توفان استوایی آیزاک که از جمله ایالت فلوریدا را در می نوردد، این گردهم آیی سراسری یک روز به تاخیر خواهد افتاد.

راینس پریباس رئیس کمیته ملی حزب جمهوری روز دوشنبه ضمن اعلام این مسئله گفت جمهوری خواهان برای برگزاری این گردهم آیی صد در صد آماده اند.

از سوی دیگر، صدها نفر از طرفداران جنبش تسخیر وال استریت، در اعتراض به سیاست های جمهوری خواهان در تامپا گردآمده اند.

یکی از معترضان:
“ما اینجا هستیم تا به این واقعیت که گردهم آیی جمهوری خواهان به هیچ یک از مسائل مربوط به مردم آمریکا، از جمله مسئله بیکاری توجهی ندارد، اعتراض کنیم.”

این گردهم آیی که در آن میت رامنی به عنوان نامزد حزب جمهوری خواه در برابر باراک اوما در انتخابات ششم نوامبر معرفی خواهد شد، ابتدا از روز دوشنبه تا پنجشنبه برنامه ریزی شده بود.

رئیس کمیته ملی جمهوری خواهان در عین حال گفته است که اصل برنامه گردهم آیی در روز های سه شنبه و چهارشنبه خواهد بود و ممکن است سخنرانی ها کوتاهتر شود، اما حضور همه مهمانان امکان پذیر خواهد بود.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.