خبر فوری
This content is not available in your region

جشنواره فیلم تورنتو با نمایش فیلم لوپر شروع شد

نظرها
جشنواره فیلم تورنتو با نمایش فیلم لوپر شروع شد
اندازه متن Aa Aa

جشنواره بین المللی فیلم تورنتو، شانزدهم شهریور با نمایش فیلم علمی-تخیلی و دلهره آور «لوپر» شروع شد. در این فیلم امیلی بلانت، بروس ویلیس و جوزف گوردن-لویت بازی می‌کنند.

داستان فیلم «لوپر» در آینده اتفاق می‌افتد. مافیا روش جدیدی برای از بین بردن شاهدان مزاحم دارد. آنها را به گذشته برمی گرداند تا قاتلان حرفه‌ای، موسوم به لوپر، آنها را به قتل برسانند. قاتلان فقط وقتی دستمزدشان را دریافت می‌کنند که ماموریت خود را با موفقیت به انجام برسانند. داستان زمانی پیچیده می‌شود که یکی از قاتلان پی می‌برد که قربانیش خود اوست اما بیست سال بزرگ‌تر.

کریستن استوارت ۲۲ ساله، برای نمایش فیلم جدیدش با نام «در جاده» به جشنواره تورنتو آمد. این فیلم توسط والتر سالش کارگردانی شده و تهیه کننده آن فرانسیس فورد کاپولاست. فیلم اقتباسی از کتابی با همین نام، نوشته جک کرواک، نویسنده مشهورآمریکایی جنبش «بیت» در دهه پنجاه میلادی است.

فستیوال فیلم تورنتو تا بیست و ششم شهریور ادامه دارد و سیصد فیلم از ۶۰ کشور نمایش داده می‌شود.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.