خبر فوری
This content is not available in your region

قاضی همه کاره داستان‌های مصور به اکران‌ها برمی گردد

قاضی همه کاره داستان‌های مصور به اکران‌ها برمی گردد
اندازه متن Aa Aa

«قاضی درد»، شخصیت داستان مصور با نام «۲۰۰۰ AD» که در بریتانیا بسیار محبوب است، دوباره به روی اکران بر می‌گردد. فیلم «درد» (Dredd 3D) توسط پیت تراویس کارگردانی و نقش اول توسط کارل اربن ایفا شده است.

یادآوری کنیم که در سال ۱۹۹۵ میلادی، فیلم «قاضی درد» با هنرنمایی سیلوستر استالونه با شکست تجاری روبرو شد.

کارل اربن درباره چالشهایی که در ایفای این نقش با آن روبرو شد، می‌گوید: «برایم مهم بود تا جنبه انسانی این شخصیت را پیدا کنم. در نحوه واکنش او مشاهده می‌کنیم، چگونه او به کشتار زنان و کودکان بیگناه عکس العمل نشان می‌دهد. تغییر بزرگی در این مرحله در شخصیت او ایجاد می‌شود و این را در خلق و خوی او می‌بینیم. همچنین نوعی خستگی در این شخصیت وجود دارد. ولی چالش واقعی، برقراری ارتباط با تماشاگران بدون استفاده از چشمهایم بود.»

داستان فیلم، مانند داستانهای مصور، در ابرشهری در ایالات متحده آمریکا و در آینده‌ای دور اتفاق می‌افتد. در این شهر قاضی هم قانون گذار، هم قاضی و هم مجری قانون است.

کارل اربن می‌گوید: «جنبه بدنی شخصیت بسیار مهم است. بیشترین تمرکز بر آن بود و بر روی صدا. صدای«درد» در داستان‌های مصور مانند اره‌ای که استخوان را می‌برد توصیف شده است و این برایم نقطه شروع بود. می‌دانستم که در فیلم ما، «درد» از صدایش به عنوان سلاح استفاده می‌کند.»

فیلم «درد سه بعدی» پاییز امسال در سینماهای اروپا به نمایش درخواهد آمد.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.