خبر فوری
This content is not available in your region

مرحله انتخابی جام جهانی برزیل: ایرلند- آلمان، روسیه- پرتغال

نظرها
مرحله انتخابی جام جهانی برزیل: ایرلند- آلمان، روسیه- پرتغال
اندازه متن Aa Aa

رقابت های انتخابی جام جهانی 2014 با انجام مسابقات دیگری در روز جمعه پی گیری خواهد شد.

در گروه سی اروپا، تیم آلمان در دوبلین میهمان ایرلند خواهد بود. قهرمان سه دوره جام جهانی آخرین بار در سال 2007 در برابر ایرلند بازی کرده و از آن تیم تنها باستین شواین اشتایگر در تیم فعلی آلمان حضور دارد. در این تیم، متس هوملز، لارس بندر و ایلکای گواندوگان به دلیل مصدویت غایب هستند و فیلیپ لام هم به دلیل محرومیت در این دیدار حضور نخواهد داشت.

الیور بیرهوف درباره دیدار با ایرلند می گوید:“بار قبل که ما در مرحله انتخابی با ایرلند بازی کردیم در خانه آنها بدون گل مساوی کردیم و در دیدار برگشت هم با یک گل که بر روی ضربه ایستگاهی به ثمر رسید برنده شدیم”

در گروه اف هم پرتغال در مسکو به مصاف تیم ملی روسیه می رود. هریک از دو تیم دو بازی قبلی خود را برده اند و با شش امتیاز رقابت نزدیکی با یکدیگر دارند.

در تیم پرتغال، کریستیانو رونالدو در جریان دیدار رئال مادرید با بارسلونا از ناحیه شانه مصدوم شده است اما علیرغم این مصدومیت او یکی از 23 مرد پائولو بنتو در دیدار روز جمعه خواهد بود.

پس از دیدار با روسیه، پرتغال سه شنبه آینده در پورتو میزبان ایرلند شمالی خواهد بود.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.