خبر فوری
This content is not available in your region

آلبوم جدید لیزا ماری پریسلی در اروپا

نظرها
آلبوم جدید لیزا ماری پریسلی در اروپا
اندازه متن Aa Aa

لیزا ماری پریسلی، تنها دختر الویس پریسلی، آلبوم جدید خود با نام «لطف و طوفان» را در اروپا، روانه بازار کرده ست.

این آلبوم سومین آلبوم همسر سابق مایکل جکسون فقید است. در ماه مه ‌گذشته با استقبال خوب منتقدان در آمریکا و کانادا مواجه شد. مجله رولینگ استون درباره آن نوشته بود که موسیقی سوزدارکانتری و بلوز این آلبوم نوعی بازگشت به موسیقی اصیل زادگاه لیزا ماری الویس، جنوب آمریکا است.

لیزا ماری پریسلی ۴۴ ساله، می‌گوید که امیدوار است پدرش به او افتخار کند و گمان می‌کند که «دختر الویس پریسبلی بودن» در موفقیت و فروش آلبوم هایش نقش داشته است.

در ماه اوت، ۳۵ امین سالمرگ الویس پریسلی، لیزا ماری به همراه مادرش «پرسیلا پریسلی» در مقابل طرفداران و علاقمندان پدرش در شهر ممفیس در ایالات تنسی ظاهر شدند. او که زمان مرگ الویس پریسلی تنها نه سال داشت، در مورد پدرش می‌گوید :«خاطرات زیادی از پدرم دارم و اغلب مربوط به زمانی است که با هم تنها بودیم. اتاق خواب من طبقه بالا بود و اتاق او هم. تلویزیون و مبل را در اتاق من گذاشته بود و می‌آمد آنجا می‌نشست. به نظرم یک جورهایی به اتاق من پناه می‌آورد و احساس امنیت می‌کرد. به همین دلیل، ساعتها در طول شب و روز آنجا می‌ماند. از خواب بیدار می‌شدم و او را می‌دیدم که آنجا نشسسته و بعد با هم گپ می‌زدیم. او تلویزیون نگاه می‌کرد و من از حضور او در آنجا خوشحال بودم.»

لیزا ماری پریسلی از سه سال پیش در لندن زندگی می‌کند و آلبوم جدیدش را در‌‌ همان جا ضبط کرده است.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.