خبر فوری
This content is not available in your region

دپچ مُد تور جهانی موسیقی برگزار می کند

نظرها
دپچ مُد تور جهانی موسیقی برگزار می کند
اندازه متن Aa Aa

دپچ مُد پس از سال‌ها غیبت با یک آلبوم جدید به دنیای موسیقی باز می‌گردد. گروه مشهور بریتانیایی از پایه گذاران سبک نیو-ویو سیزدهمین آلبوم خود را بهار سال آینده میلادی به بازار ارایه می‌کند و در پی آن، یک تور جهانی کنسرت در ۳۴ کشور از جمله ایالات متحده آمریکا و ۲۵ کشور اروپایی برگزار خواهد کرد.

یکی از اعضای گروه می‌گوید: «ساخت موسیقی، کار خارق العاده‌ای است که ما احساس می‌کنیم توان انجام آن را داریم و از آن لذت می‌بریم. ما این کار را دوست داریم.»

و عضو دیگر گروه می‌افزاید: «از موسیقی نیرو می‌گیریم. از هوادارانمان که موسیقی ما را گوش می‌دهند، به ما وفادار مانده‌اند و با ما بزرگ شده‌اند.»

این گروه از سال ۲۰۱۰ میلادی تا کنون کنسرت برگزار نکرده بود.

یکی از هواداران گروه با تمجید از اعضای آن می‌گوید: «کلیپی که در ابتدای برنامه نشان دادند را خیلی دوست داشتم. یک قطعه کوتاه گوش کردیم که نشان از یک کار عالی دارد.»

گروه دپچ مد در سال ۱۹۷۹ میلادی پا به عرصه موسیقی گذاشت و خیلی زود به گروهی محبوب تبدیل شد. تا کنون بیش از صد میلیون آلبوم از این گروه به فروش رسیده است.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.