خبر فوری
This content is not available in your region

اشلیرن زاوئر، برنده دور دوم مسابقات پرش با اسکی لیلهامر

نظرها
اشلیرن زاوئر، برنده دور دوم مسابقات پرش با اسکی لیلهامر
اندازه متن Aa Aa

در دومین و آخرین مرحله از رقابتهای پرش با اسکی لیلهامر که در چارچوب جام جهانی در نروژ برگزار شد، گرگور اشلیرن زاوئر از اتریش به مقام اول رسید.

در رقابت های این مرحله که درشرایط جوی پایداری برگزار شد، آندرس فانامل از نروژ با پرش 140 متری امید قهرمانی را در دل تماشاچیان محلی تقویت کرد اما گرگور اشلیرن زاوئر با پرش 141 متری خود، بلندترین پرش روز را به نمایش گذارد.

اسکی باز اتریشی در دور دوم هم 137 متر پرید و در نهایت با مجموع 275 و نیم امتیاز در رده اول قرار گرفت.

آندرس فانامل با پرش 141 متری بهترین عملکرد خود در رقابت های جام جهانی را داشت اما در دور دوم نتوانست پرش عالی دور اول را تکرار کند. پرش او در دور دوم 134 متر بود که در انتها با مجموع امتیاز 274 و چهار دهم در مکان دوم جای گرفت.

در رده سوم هم توماس مورگن اشترن، دیگر اسکی باز اتریشی با میانگین پرش 135 متر قرار گرفت. مجموع امتیازات این اسکی باز 269 و 4 دهم بود.

در پایان این رقابتها، مورگن اشترن با140 امتیاز در صدر جدول قرار دارد و اشلیرن زاوئر و فانامل هم به ترتیب با امتیازهای 132 و 120 در رده های دوم و سوم هستند.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.